•  Targi Pracy w Technikum nr 7
          • Targi Pracy w Technikum nr 7

• W naszej szkole w dniach 04 – 06.02.2020 odbędą się premierowe Targi Praktyk Zawodowych i Ochockie Targi Pracy. Targi zaplanowane są na okres 3 dni, z ukierunkowaniem zawodowym, zgodnym z naszymi kierunkami kształcenia:

• Wtorek 04.02.2020: transport – spedycja – logistyka
            • Środa 05.02.2020: elektryka – mechatronika – energetyka odnawialna
            • Czwartek 06.02.2020: transport szynowy

Targi przeznaczone są nie tylko dla naszych uczniów; zapraszamy zainteresowanych uczniów pozostałych szkół, jak również osoby dorosłe poszukujących nowych wyzwań zawodowych. Będzie to niepowtarzalna okazja do przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z wieloma pracodawcami w jednym miejscu. Targi zostały objęte patronatem przez p. Katarzynę Łęgiewicz - Burmistrz Dzielnicy Ochota.

Zapraszamy w godzinach 14:00 – 18:00.

Wstęp bezpłatny!

• WIELKI SUKCES TECHNIKUM NR 7!

• Dziękujemy całej społeczności szkolnej za awans na 10 miejsce w rankingu "Perspektywy 2020", wśród najlepszych szkół technicznych w Warszawie. Sukces ten zagwarantował nam zdobycie srebrnej tarczy w rankingu ogólnopolskim.

• II etap konkursu Politechniki Warszawskiej

• Uczniowie klasy 4c: Michał Wierzbicki i Maciej Mróz zakwalifikowali się do II etapu konkursu interdyscyplinarnego STEM Politechniki Warszawskiej.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za następny etap.

Opiekunowie: p. Anna Imiołek i p. Maciej Imiołek

• „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”

• Nasi uczniowie już po raz kolejny zostali laureatami projektu: „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych.” Tym razem w gronie najlepszych uczniów mazowsza znaleźli się: Aleksander Szczepański z klasy 4c oraz Jakub Stypka z klasy 1ma.

Gratulujemy!

Opiekunowie: p. Anna Imiołek, p. Maciej Imiołek

• Świąteczny turniej tenisa stołowego

• Dnia 19.12.2019 w naszej szkole odbył się świąteczny turniej tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział 24 zawodników.

Najlepszy okazał się uczeń klasy 4c: Adrian Żukowski, drugie miejsce zajął uczeń klasy 1lg: Marcin Kosieradzki, a trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Szturemskiemu z klasy 3p.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju. Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego.

• Nowy plan

• Szanowni Państwo,

na stronie szkoły, w zakładce "Uczniowie", pojawił się nowy plan lekcji, obowiązujący od 7.01.2020.

Plan jest również dostępny w dzienniku elektronicznym.