• Kadra

        Dyrekcja:


        Agnieszka Borkowska - Gut - Dyrektor Technikum nr 7

        Magdalena Kołodziejska - Wicedyrektor Szkoły

        Ewa Łapińska - Wicedyrektor Szkoły

        ____________

        Kierownik szkolenia praktycznego:

        Andrzej Dąbek


        Język polski:

        Katarzyna Abramczyk
        Emilia Augustyn
        Renata Kędziora
        Aleksandra Retka


        Język angielski:

        Martyna Brągiel - Barszcz
        Patrycja Gajdzik
        Ewa Łapińska
        Paulina Kostecka
        Karolina Kozak
        Paulina Patoka
        Grzegorz Piotrowski


        Język niemiecki:

        Martyna Brągiel-Barszcz
        Justyna Gędek
        Adam Jabłonowski
        Jolanta Wiśniewska

        _____________________________________________________________________________________________________________________________________________

        Język rosyjski:

        Svitlana Różańska


        Historia:

        Agnieszka Królak
        Agata Pruszczyńska


        Wiedza o społeczeństwie:

        Agnieszka Królak
        Agata Pruszczyńska


        Plastyka:

        Paulina Kostecka


        Matematyka:

        Małgorzata Deszczyńska
        Karol Falkiewicz
        Marta Kowalczyk
        Paulina Pięta
        Wiesław Sztejmer


        Fizyka:

        Agnieszka Antosik
        Czesław Grzanka
        Iwona Łukasiewicz


        Chemia:

        Iwona Łukasiewicz
        Paulina Pięta


        Biologia:

        Magdalena Kołodziejska
        Svitlana Różańska


        Geografia:

        Agnieszka Borkowska - Gut
        Anna Olszak


        Informatyka:

        Piotr Gil
        Kacper Hawryluk
        Krzysztof Józefowicz


        Wychowanie fizyczne:

        Małgorzata Aleksandrowska
        Piotr Gil
        Kacper Hawryluk
        Ewa Kwarciana
        Piotr Rogowski
        Paweł Sarna
        Marcin Zwolski


        Edukacja dla bezpieczeństwa:

        Piotr Rogowski


        Religia:

        Mateusz Częstochowski
        ks. Zbigniew Sawiak
        ks. Daniel Szafarz


        Przedmioty ekonomiczne:

        Mariusz Gajos
        Daria Idaszewska
        Svitlana Różańska


        Przedmioty elektryczne:

        Jolanta Arendarska
        Zbigniew Chałas
        Czesław Grzanka
        Filip Ireneusz
        Roman Stachyra


        Mechatronika:

        Maciej Imiołek
        Anna Imiołek
        Andrzej Kobierski
        Rafał Kwiatkowski


        Przedmioty logistyczno-spedycyjne:

        Andrzej Dąbek
        Mariusz Kordalski
        Teresa Pietrzak
        Dorota Perkowska - Magryta
        Emil Ratter


        Odnawialne źródła energii:

        Karol Falkiewicz
        Jakub Niewczas
        Dariusz Wojtasik

        ________________________________________________________________________________________________________________________________________

        Przedmioty kolejowe:

        Wojciech Fronczyk
        Robert Nowicki
        Michał Przybyszewski
        Jacek Rosocha
        Henryk Skwarka
        Roman Stachyra
        Antoni Winiarski
        Ryszard Włoszczyna


        Biblioteka:

        Maria Pilich


        Opieka pedagogiczna:

        Emila Bieńkowska - psycholog
        Monika Łada - psycholog
        Katarzyna Suwara - pedagog
        Marta Jastrzębowska
        Krzysztof Nawrocki
        Małgorzata Niedzieska