• Harmonogram egzaminów
     • Harmonogram egzaminów

     • Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br. Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych. Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie potrwają od 22 czerwca do 9 lipca. Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminów.

       

      Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie głównym dla absolwentów wszystkich typów szkół rozpocznie się w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku i potrwa do 29 czerwca. W tym roku nie będzie egzaminów ustnych.

      Termin dodatkowy egzaminu maturalnego jest zaplanowany od 8 do 14 lipca br. Wyniki egzaminu w terminie głównym i dodatkowym będą znane do 11 sierpnia br. Egzamin poprawkowy odbędzie się 8 września, a jego wyniki poznamy do 30 września.

       

      Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-2020

    • Abiturienci!
     • Abiturienci!

     • Drodzy Abiturienci!

      Wyjątkowo kończy się dla Was ten rok szkolny. Nie będzie oficjalnego wręczenia świadectw, spotkania       z dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami…

      Chcemy podziękować Wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem z Wami w murach naszej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się        w historii Technikum nr 7, a ono w historii Waszego życia. Mamy nadzieję, że będziecie wspominać tylko te dobre momenty i w myślach nieraz będziecie do nas wracać.

      Życzymy Wam spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej, ale nie zapominajcie                                    o niebezpieczeństwach jakie na Was czekają.

      Adam Asnyk napisał: „Życie jest biegiem, staraj się o to abyś je dokończył”. Mamy nadzieję, że Wasz bieg będzie szczęśliwy i bez upadków i dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy, bez większych kłopotów              i zmartwień.

      Życzymy Wam tego z całego serca! POWODZENIA!

       

    • Poradnia na Radomskiej
     • Poradnia na Radomskiej

     • INFORMACJA  DLA   SZKÓŁ   Z   REJONU   WARSZAWY   OCHOTA

      Szanowni Państwo, przesyłamy informację o dyżurach, jakie specjaliści naszej Poradni będą pełnić dla dzieci, rodziców i nauczycieli szkól z naszego rejonu na Skypie rozpoczynając od 27 kwietnia 2020 r. aż do odwołania. Poniżej zamieszczamy dostępność poszczególnych specjalistów w określonych dniach i godzinach. Naszą Poradnię można znaleźć na Skypie pod nazwą PPP 9 Radomska. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

      dyzury_na_skyp-ie.docx​​​​​​​

    • „Status lotu” dla drużyny Astro Warning z Technikum nr 7!
     • „Status lotu” dla drużyny Astro Warning z Technikum nr 7!

     • Projekt badawczy stworzony przez uczniów naszej szkoły: Błażeja Wiśniewskiego, Konrada Kruczyka, Jakuba Jałowieckiego, Pavlo Hrabovskyego, Kamila Szostka, Romana Chacińskiego i Roberta Oksieńciuka, zostanie przeprowadzony na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

      Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) ogłosiła listę zespołów, które otrzymały „status lotu”. Wśród drużyn reprezentujących Polskę jest nasz szkolny zespół Astro Warning, utworzony z uczniów wywodzących się z klas o profilu mechatronicznym.

      Lista polskich zespołów zakwalifikowanych do etapu trzeciego (wdrożenie) i  etapu czwartego (analiza) konkursu European Astro Pi– Misja laboratorium kosmiczne jest dostępna na stronie ESA: https://esero.kopernik.org.pl/astro-pi-status-lotu/

      Gratulujemy zespołowi Astro Warning!

    • Apel Policji
     • Apel Policji

     • SZANOWNI PAŃSTWO,

      W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI  W KWESTII BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO, MAZOWIECKA POLICJA PRZYGOTOWAŁA KOLEJNY APEL DO RODZICÓW I UCZNIÓW. BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI.

      Kuratorium Oświaty w Warszawie      Mazowiecka Policja Apeluje!

      Szanowni Rodzice i Opiekunowie!


      W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

      Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.

      Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.

      Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.

      Wyłączeni z tego obowiązku będą:

      - rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),

      - a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.


      Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.  


      Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie. 

      Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!

      Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.

      Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.


      Drodzy uczniowie!
      Mazowiecka Policja apeluje:


      W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

      Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych.

      Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego. 

      Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!

      Unikajcie miejsc publicznych!

      Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!      POWYŻSZE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ W LINKU PONIŻEJ:

      NOWY_apel_KWP.docx

      ORAZ W FORMIE PREZENTACJI:

      NOWY_Apel_Koronawirus.pptx