• Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

     • Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

      wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020.

      Aby ograniczyć niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w połowie marca zostały zawieszone tradycyjne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Przejście na system zdalnego nauczania było dużym wyzwaniem dla nas wszystkich: dyrekcji, nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

      Dzięki zaangażowaniu i determinacji nauka na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazujemy wyrazy szacunku i uznania. 

      Dziękujemy nauczycielom za pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych. Dziękujemy także uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a rodzicom za okazaną pomoc.

      Życzymy spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech zbliżające się wakacje pozwolą na odpoczynek od codziennych obowiązków i dadzą energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

      Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

      Z serdecznymi pozdrowieniami

      Dyrekcja Technikum nr 7

     • Nagroda Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

     • Uczeń klasy 1ma, Mateusz Szuba otrzymał nagrodę Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy za wyróżniającą się osobowość, osiągnięcia w nauce i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły. 

      Serdecznie gratulujemy.

      Wychowawca: p. Anna Imiołek

     • "Elektronika - by żyło się łatwiej"

     • Uczeń klasy pierwszej mechatronicznej Technikum nr 7 Mateusz Szuba odniósł znaczący sukces. Rywalizując z tegorocznymi maturzystami w konkursie Politechniki Śląskiej "Elektronika - by żyło się łatwiej" uzyskał wyróżnienie II stopnia. GRATULACJE.

      Opiekun p. A. Imiołek

    • Dzień Maturzysty 2020
     • Dzień Maturzysty 2020

     • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń on-line dedykowanych tegorocznym maturzystom i kandydatom na studia. 

      3 czerwca 2020r. o godzinie 13.30 na stronie studia.gov.pl rozpocznie się wirtualny Dzień Maturzysty. Młodzi ludzie przystępujący do matury w tym trudnym roku będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o zasadach egzaminów, harmonogramie, prawach                                   i obowiązkach zdających. Dostaną te informacje z najlepszego źródła – od dr. Marcina Smolika, dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
      Natomiast od 22 do 26 czerwca na platformie studia.gov.pl zaplanowaliśmy Kierunkowskaz Kariery, czyli cykl prezentacji kierunków studiów i zawodów, który ułatwi dokonanie optymalnego wyboru ścieżki dalszego kształcenia.

      Więcej informacji oraz harmonogram znajdują się poniżej:

      oke_waw_2523Komunikat_na_3_czerwca_.pdf.pdf