• Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

• Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020.

Aby ograniczyć niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w połowie marca zostały zawieszone tradycyjne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Przejście na system zdalnego nauczania było dużym wyzwaniem dla nas wszystkich: dyrekcji, nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

Dzięki zaangażowaniu i determinacji nauka na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazujemy wyrazy szacunku i uznania.

Dziękujemy nauczycielom za pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych. Dziękujemy także uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a rodzicom za okazaną pomoc.

Życzymy spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech zbliżające się wakacje pozwolą na odpoczynek od codziennych obowiązków i dadzą energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Dyrekcja Technikum nr 7

• Nagroda Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

• Uczeń klasy 1ma, Mateusz Szuba otrzymał nagrodę Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy za wyróżniającą się osobowość, osiągnięcia w nauce i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.

Serdecznie gratulujemy.

Wychowawca: p. Anna Imiołek

• "Elektronika - by żyło się łatwiej"

• Uczeń klasy pierwszej mechatronicznej Technikum nr 7 Mateusz Szuba odniósł znaczący sukces. Rywalizując z tegorocznymi maturzystami w konkursie Politechniki Śląskiej "Elektronika - by żyło się łatwiej" uzyskał wyróżnienie II stopnia. GRATULACJE.

Opiekun p. A. Imiołek

• Dzień Maturzysty 2020

• Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń on-line dedykowanych tegorocznym maturzystom i kandydatom na studia.

3 czerwca 2020r. o godzinie 13.30 na stronie studia.gov.pl rozpocznie się wirtualny Dzień Maturzysty. Młodzi ludzie przystępujący do matury w tym trudnym roku będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o zasadach egzaminów, harmonogramie, prawach                                   i obowiązkach zdających. Dostaną te informacje z najlepszego źródła – od dr. Marcina Smolika, dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
            Natomiast od 22 do 26 czerwca na platformie studia.gov.pl zaplanowaliśmy Kierunkowskaz Kariery, czyli cykl prezentacji kierunków studiów i zawodów, który ułatwi dokonanie optymalnego wyboru ścieżki dalszego kształcenia.

Więcej informacji oraz harmonogram znajdują się poniżej:

oke_waw_2523Komunikat_na_3_czerwca_.pdf.pdf