• Wesołych Świąt

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Współpracownikom Szkoły, by tegoroczne Święta upłynęły w spokojnej i rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła, zrozumienia oraz radości, aby dodały sił. Niech będą one czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Życzymy także wszystkiego dobrego w zbliżającym się Nowym Roku, aby dał on szansę zrealizowania planów osobistych i zawodowych, aby był lepszy od obecnego.

Dyrekcja Technikum nr 7

• Życzenia od wolontariuszy T7

• W roku 1998 Jan Paweł II powiedział, że „Bóg narodził się dla nas”.

Kochani z tej okazji wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami pragną życzyć Wam i Waszym rodzinom: siły, która daje moc do pokonywania przeciwności, nadziei, że się uda mimo napotykanych trudności i miłości do siebie nawzajem.

Coraggio

Nie bój się - zaufaj

#razemnaswieta

• #razemnaswieta

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

zbliżają się najważniejsze dla Nas, Święta Bożego Narodzenia. Są one jednak w tym roku wyjątkowe ze względu na obecną sytuację epidemiczną w naszym kraju i na całym świecie. I choć nie możemy spotkać się bezpośrednio to o Was pamiętamy. Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku - Samorząd Uczniowski.

Film do obejrzenia - https://fb.watch/2wcEfbOwup/

Jeśli film spodobał się Wam, prosimy o udostępnianie go dalej z hashtagami: #T7 #technikumnr7 #T7warszawa #razemnaswieta

Przygotowanie i realizacja: Samorząd Uczniowski i Zespół ds. promocji szkoły

• Uwaga Konkurs!

• Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do udziału w międzyszkolnym Konkursie Ambasadorzy Bezpieczeństwa Kolejowego stworzonym dla pasjonatów kolei i uczniów chcących poszerzyć swoją wiedzę związaną z bezpieczeństwem w transporcie kolejowym.

Zapisz się na stronie internetowej https://kolejnaciebie.pl/konkurs-ambasadorzy.../ i weź udział w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Edukacja dla Rozwoju Kolei i Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Małaszewiczach. Po przesłaniu formularza zaprosimy Cię na zdalne spotkanie organizacyjne - specjaliści kolejnictwa przedstawią problematykę konkursu i przekażą szczegółowe zagadnienia konkursowe. Dołącz do Ambasadorów Bezpieczeństwa Kolejowego!

• Film prezentujący finał XVII edycji Dzielnicowego Święta Wolontariusza "Wolontariat z Ochotą”

• Z wielką radością prezentujemy film będący podsumowaniem tegorocznej - XVII edycji Dzielnicowego Święta Wolontariusza „Wolontariat z Ochotą”. Zapraszamy na kilkadziesiąt minut spędzonych w otoczeniu dobra, pięknych i bezinteresownych gestów ochockich wolontariuszy, słów uznania Zarządu Dzielnicy, wyjątkowej muzyki w wykonaniu Wokalnej Grupy Reprezentacyjnej MDK „Ochota”.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. S. Wysockiego d."Kolejówka": Jakub Pacześniak uczeń klasy 3c oraz Magdalena Górecka uczennica klasy 2g (34 minuta filmu).

Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

• W dn. 24 grudnia 2020 r. szkoła zamknięta.

Pracownicy administracji i obsługi odbierają dzień wolny za dzień świąteczny, który przypada w sobotę 26 grudnia 2020 r.

• Stypendia Ministra Edukacji i Nauki oraz Prezesa Rady Ministrów

• W 2020 r. 550 uczniów otrzymało stypendium Ministra Edukacji i Nauki za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020. W ubiegłym roku takie wsparcie otrzymało 389 stypendystów. Wzrosła także liczba uczniów, którzy zostali uhonorowani stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na rok szkolny 2020/2021 przyznano je 7 092 osobom. W poprzednim roku szkolnym było ich 3 708.

Naszymi stypendystami są: Piotr Borowy z klasy 2k oraz Mateusz Szuba z klasy 2ma. Serdecznie gratulujemy stypendystom.

• Dzień Wolontariusza

• 5 grudnia to Światowy Dzień Wolontariusza.

Wolontariusze Technikum nr 7 czynnie włączają się w upamiętnienie tego dnia.