Dzisiaj w auli Technikum nr 7 d. "Kolejówka" odbyła się konferencja dydaktyczna Spółki Tramwaje Warszawskie, podczas której na ręce Pani Dyrektor, Agnieszki Borkowskiej-Gut, zostały złożone schematy obwodów elektrycznych, sterujących urządzeniami taboru szynowego.
Kolejnym akcentem jubileuszowego poniedziałku był pokaz astrofotografii, Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii oraz koncert muzyki elektronicznej.
.png)